UA-89805590-2
09.10.2019 - BATHAYDER - Batman Halı Yıkamacılar Yardımlaşma Derneği

Çiçek Halı Yıkama

ADRES
Belde mah. 3205 sk. Barış ap altı Yeni kültür Merkezi yanı BATMAN
TELEFON
0488 212 54 98 - 0542 486 82 95
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Çiçek Halı Yıkama
Adres. Belde mah. 3205 sk. Barış ap altı Yeni kültür Merkezi yanı BATMAN
Tel. 04882125498
Cep. 05424868295

 

DÜNDEN BU GÜNE FİRMAMIZ
Firmamızın kurucusu Sayın Cafer ERİPEK 2000 ve 2003 yılları arasında İstanbul’da halı yıkama sektörüne ilk adımını atmıştır. Yaklaşık üç yıllık bir çalışma ve tecrübe neticesinde bu sektörü memleketimize ve güzide Batman halkına hizmet vermek amacıyla kesin dönüş yapmıştır.

Batman’da yaptığı fizibilite çalışmaları, kamuoyunun isteği doğrultusunda vizyonumuzu şekillendirilmiştir. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar sonucunda “Hizmet Adımız, Güven Amacımız” sloganıyla 2004 yılında Çiçek Halı Yıkama Fabrikası adıyla firmamız kurulmuş olup siz değerli hemşehrilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Aynı zamanda kurulduğu dönem itibari ile Batman’da faaliyet gösteren ilk firmalarındandır.

Yaklaşık olarak 13 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bu geçen zaman zarfında hayattın bütün alanında teknolojinin sirayet ettiği ve büyük ölçüde hayatımızı değiştirdiği gibi sektörümüzde dolayısı ile firmamızda da etki yapmıştır. Hali hazırda firmamız teknolojinin bütün nimetlerinde faydalanmış olup son model kendi tasarımımız otomatik halı yıkama ve halı kurutma makinaları ile siz değerli halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızın bir diğer özelliği de 350 m2 ‘lik hem kapalı hemde açık alanı ile ilimizin en büyük fabrikasıdır. Ayrıca kullandığımız deterjanlar ithal olup İSO 9001 onaylı Uniroyal kimya ürünlerini kullanılmaktadır. Müşterilerimizden gelen halıların özelliklerine göre sınıflandırılıp, halının özelliklerine göre deterjan ve yıkama işlemi uygulanmaktadır.

Firmamız T.C. Halı Yıkamacılar Federasyonu tarafından verilmiş olan eğitim sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda Federasyonun ve BAT HAY DER (Batman Halı Yıkamacılar Derneği) şemsiyesi altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

İlk başta da değindiğimiz gibi siz değerli halkımızın talepleri, 13 yılık tercübemiz ve de “HİZMET ADIMIZ, GÜVEN AMACIMIZ” vizyonumuzla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin talepleri ve gelişen teknoloji ile firmamız kendini geliştirmeye ve daha kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir.

“HİZMET ADIMIZ, GÜVEN AMACIMIZ”

Çiçek Halı Yıkama Fabrikası
Yönetim Kurulu Başkanı
Cafer ERİPEK

Çiçek Halı Yıkama Çiçek Halı Yıkama Çiçek Halı Yıkama Çiçek Halı Yıkama Çiçek Halı Yıkama
Çiçek Halı Yıkama
Çiçek Halı Yıkama
Çiçek Halı Yıkama
Çiçek Halı Yıkama
Çiçek Halı Yıkama

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0